You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

02 May 2007

Pa fjale: si qeni dhe macja!


Fotot, pavaresisht se me kujtojne shprehjen "it is raining cats and dogs" dhe gjyshin, u sollen ketu thjesht per zbavitje.

3 comments:

 1. cute friends if i can call them that:))

  ReplyDelete
 2. O Elais
  Te tuat jane keto? Ma hoqe trurin. E dua nje mace taniiiiiiiii!!!!!!
  Kozi

  ReplyDelete
 3. @ belle_fleure: :) They are real darlings indeed.

  @Kozi: Jo lal nuk jane te miat megjithese une jam nga dadot e tyre me te mira (sipas meje dhe tyre).

  Maci quhet Ernie dhe mbushi 7 vjec pardje. Eshte raca Birma dhe shume i fisme.

  Qenushja quhet Nilla dhe eshte 2 muajshe. Do stervitur shume gjate javes perndryshe do e kisha mbajtur vete se eshte camarroke.

  ReplyDelete