You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

15 August 2007

B- pambuke

Ca shprehjesh fantastike kemi ne ne shqip.
Qepari qe po diskutoja me nje te njohur doja me gjithe zemer qe t'i thosha se eshte shume bythepambuk. Per fat te keq nuk do e kuptone c'po i thosha :(

8 comments:

 1. c'te besh ndodh dhe keshtu kur s'te kuptojne njerezia....

  ReplyDelete
 2. ohoho me kernaqe mire se na erdhe lal:)
  ka lezet me mire qe se kuptojne:)

  ReplyDelete
 3. @Belle: :))

  @ Selfi: Behet fjale per dike qe trembet dhe nga hija e vet se i duket se behen shume njerez rrotull, ka frike te perballet me jeten dhe i nxjerr geshtenjat nga zjarri me duart e botes. Sapo i kerkohet dicka aktive terhiqet.

  Ne kete rast behej fjale qe personi nuk donte te takonte dike tjeter dhe ne vend qe te thoshte psh nuk dua te te takoj apo ndonje aresye te hajrit i tha "jo po une nuk dal dot se nuk kam ku le qenin po dola" :P

  @Eni: Nganjehere me mire.

  @Eni:

  ReplyDelete
 4. ah. faleminderit qe e shpjegove. se kisha degjuar ndonjehere. shprehje qe ka dale kohet e fundit?

  ReplyDelete
 5. nje re e zeze po perhapet ne evrope.
  nga zogu frances tek yllka e skandinavise..
  Ps:mos ndoshta sepse ben vape ? :)

  ReplyDelete
 6. @E.T.- nuk ben hic vape :(
  Rete jane vetem pararendese shirash ...

  ReplyDelete