You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

14 November 2007

La Carra

ose kujtime te (pa) harruara

10 comments:

 1. si si si!

  Kisha vënë bast me veten që do ishte kjo kënga, ndërkohë që prisja të fillonte. dhe meqë kam hapur nje dokument 500 kilsh që po printohet me t'veten, koha e suspensit qe e gjatë, por fitorja ngazëllyese. Rrofsh, rrofsh!
  :)

  ReplyDelete
 2. Se lui ti porta su un letto vuoto il vuoto daglielo indietro a lui, fagli
  vedere che non e' un gioco, fagli capire quello che vuoi
  ah ah ah a far l'amore comincia tu.....ah ah a far l'amore comincia tu..
  E se si attacca col sentimento portalo in fondo ad un cielo blu, le sue
  paure di quel momento le fai scoppiare soltanto tu

  Scoppia scoppia mi sco, scoppia scoppia mi scoppia il cuor......
  Liebe liebe liebe lei e' un disastro se te ne va, scoppia scoppia mi sco,
  scoppia scoppia mi scoppia il cuor......

  Eh rini rini... :)

  ReplyDelete
 3. Hej kinge
  E mban mend kur ma kendoje dhe ma perktheje kengene e Carras?
  Madje edhe perpiqeshe ta kerceje:)
  Perqafime

  ReplyDelete
 4. "Mori bije,bije e Lales,
  Pse me con ne mone shkuar?!"
  Perparim Hysi,15 nentor 2007

  ReplyDelete
 5. @ Belle: Di niente :))
  @ Akvllnaja: Nuk te le une ty te humbasesh baste me veten jo ;)
  @ Edrus: Eh vegjeli vegjeli ...:))
  Mendo kur perpiqesha te imitoja Rafaelen nuk e dija foljen "scoppiare" po e ngaterroja me "scoprire"...

  @ Capri: Per te imituar kam patur dell te madh ne fakt. Per te perkthyer te pakten tek kjo kenga ja fusja kot. "Zbulo zbulo...zbulo zbulo dhe me zbuloi zemren" (i beja lidhjet nga Kina per perkthimet).

  Per kercim nuk te falja ama ;) apo jo :DD

  @ Eni: S'ka perse!
  @ Perparim: Pershendetje Papi!
  Ja qe ca gjera jane te paharrueshme keshtu qe me mire te vazhdojme t'i kujtojme :)

  ReplyDelete
 6. Ene mu me ka pelqyer shume kjo... e degjoj ende me nge...

  ReplyDelete
 7. I hope you are feeling better girl! I heard that you were sick so i came to pay a visit me komposto kumbulle:))

  Take care!

  ReplyDelete
 8. Rrofsh Belle!
  Komposto eshte perfect per momentin.

  Ta shperblefsha me llokume :)

  ReplyDelete