You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

01 April 2008

Paketecigaresh+telefon=e vertete

Eshte vertete 1 prilli por lajmi mbi telefonin "Cicarette box 668" presupozohet te jete i vertete. Gazetat qe e prezantojne lajmin perpiqen te theksojne faktin qe nuk behet fjale per nje shaka te 1 prillit.

Celulari Cicarette 668 ekziston ne versionin "Marlboro" e kuqe dhe "Marlboro" e bardhe.
Jo per ata qe duan te lene duhanin por gjithsesi nje "gadget" interesant per duhanpiresit e rregullt.

Per me teper shihni
Gadget Blogs
Special phones me cmimin 140 dollare
Glam com

------------
Nese tallen nuk dua t'ja di. Me pelqen ideja.

10 comments:

 1. i kuptoj sh mire cigardjegesit se keshtu do kene nje dhe jo dy objekte per te mare me vete kur te pijne cigaren

  ReplyDelete
 2. Ik re dreq... lëre dhe duhanin dhe celularin dhe ke për të qënë akoma më mirë :)

  Ciao Tena, shyqyr që të pamë edhe tyja :)

  ReplyDelete
 3. @ Tena: dhe mua me terhoqi si ide :)
  @ Edrus: duhanin e kam lene por celulari pakete me pelqen megjithate :D
  @ Eni: Indeed :))

  ReplyDelete
 4. hehehe, cool stuff!

  Pyetje, ca behet kur mbaron paketa e cigareve, apo e hedh ne kosh dhe blen tjetren:PP

  ReplyDelete
 5. @ Belle: nuk e kam menduar. Po per 140 evro e blen nje pakete te re besoj :P

  @ Tropoja: Interesante apo jo ? :)

  ReplyDelete
 6. Gënjeshtër me zë dhe me tym! :)

  ReplyDelete
 7. Elais, iku Prilli! :)
  Fundjavë të mbarë!

  ReplyDelete
 8. Fundjave te mbare edhe ty mik!

  ReplyDelete