You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

03 May 2008

O fortuna

Kori qe paraqet kengen "O fortuna" nga opera Carmina Burana, drejtohet nga kengetari Joakim Cans (ata qe pelqejne Hard Rock e njohin si nje nga figurat kryesore te grupit Hammerfall). Muzike e fuqishme ne nje version imponues...

6 comments:

 1. U kenaqa dhe te falenderoj per kenaqesine qe me dhe.
  Perparim Hysi,3 maj 2008

  ReplyDelete
 2. Kurbani nënës, unë thoshnja se vetëm nëna i kërcente këto. i dike edhe ti këto të përdredhurat. mua më merren çik mënt po një teke raki para valles e më bën qiqër.

  ReplyDelete
 3. ti kaneis Elais?
  si te gjej Elais?

  ReplyDelete
 4. @ Papi: Kenaqesia eshte e imja :)
  @ Eni: S'ka perse
  @ Moma Zeqos: Dopjo raki meme qe te hapesh Gllaven e te kendosh. Me nje teke sa njom buzet a e vrare.
  @ Tropoja: :)
  @ Kapiten: Me duket se i thone "kalla" :)) Vecse une s'di greqisht

  ReplyDelete