You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

24 June 2008

Prape muzike

E di qe po behem e merzitshme me keto kenget po sinqerisht nuk kam nerva te shkruaj.
Te pakten ne kete menyre ju njoftoj qe jam akoma ketu pas ekranit (ne pritje te pushimeve dhe ndoshta frymezimit), qe ju lexoj rregullisht, dhe qe gjithcka eshte ne rregull (madje me shume se ne rregull).

Pershendetje



Paul Anka " Do I love you". Nje nga kompozitoret dhe kengetaret e mi te preferuar.
Disku i tij " Rock swings" me versionet e perpunuara ne jazz te kengeve rock dhe pop te viteve 90 si "Eye of the tiger", "Smells like teen spirit" "It's a sin" "Black hole sun" "Eyes without a face" "It's my life" eshte vertet per t'u rekomanduar.

2 comments:

  1. thank U 4 music !
    Ps:rëndësi ka që na lexon :)

    ReplyDelete
  2. U R welcome!
    ps: ashtu e mendova dhe une. :)

    ReplyDelete