You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

15 December 2008

"Ketu s'do jem...

...do jem harruar"
Ne llogje punesh si te tjere.
Do le dhe blogun pa updat(e)-uar
po mo(s) u merzisni
vij prape ne vere...

8 comments:

 1. qyq'a, qyq'a, deri në verë do rrish pa blogu?

  ReplyDelete
 2. hahaha krijuese si perhere.por mos na le thate deri ne vere:(
  we'll be missing your blog:)
  te pakten mos na u zhduk dhe ne fb:)hugs

  ReplyDelete
 3. ps: na mi na, gzu vitn e ri i her:)

  ReplyDelete
 4. Kalofsh mirë dhe qofsh e lumtur dhe me vlerë, pa fundja, ne po presim deri në Verë!

  ReplyDelete
 5. Koment jashtë teme:

  Kam një propozim për të gjithë ju që vizitoni blogun tim.Qoftë për ata që janë blogger qoftë për ata që janë thjesht vizitorë të “Rrugës së Fabrikave”. Çdo ditë dhe për dy muaj rresht, marr përsipër të vendos një shkrimin tuaj në blog, i përkthyer nga unë. Domethënë, nëse është shqip ta përkthej në greqisht dhe anasjelltas.
  Lexo më tepër këtu:
  http://odromos.wordpress.com/2009/01/03/2009/01/03/???-??-???-eja-edhe-ti/
  Faleminderit për mirëkuptimin!
  v.o.Nëse duke ndjekur linkun, nuk hapet faqja, thjesht klikoni mbi titullin e blogut dhe menjëherë do hapet.

  ReplyDelete
 6. Faleminderit te gjitheve dhe nje 2009 te mbare ne vazhdim.

  N.Ago faleminderit per idene e publikimit te shkrimit te perkthyer ne greqisht tek Odromos.

  ReplyDelete