You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

08 January 2007

Monday

Pakez e griposur kam ndjere ftohte gjithe diten nderkohe qe ngarkesa e punes ne vend qe te shkoje drejt pakesimit shtohet gjithmone e me teper.
Fundjava ama ishte e rehatshme me nje vajtjeardhje ne ishull si dhe vizite tek Ikea qe rezultoi ne tavolina te reja buke. I know booooooooooring. Megjithate "ne jemi te kenaqur" si ai tek filmi multiplikativ.

3 comments:

 1. ikean atje e keni si dyqoni i bukes i lagjes eee?

  ReplyDelete
 2. se harrova me te rendesishmen: shpresoj te te kaloje gripi shpejt!

  ReplyDelete
 3. Jo mo lal. Ikea me e afert per mua deri vone ishte 530 km larg.
  Ne fund te nentorit 2006 u hap nje pike me e afert (ne nje rreze te pranueshme/kapshme per bleres Suedia veriore, norvegjeze, finlandeze si dhe ruse). Kjo pike eshte vetem 125 km larg ne nje qytet qe une e vizitoj reth nje here ne muaj.

  Ps: Gripi ka kaluar aq i pandjere sa po te mos kisha rilexuar postin as qe do te me kujtohej :) Keshtu qe urimi yt (megjithse i prapadhene) ishte shume i efektshem :))

  ReplyDelete