You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

27 January 2007

Pamje dimerore me..."kafshe"


Ja dhe nje foto dimerore.
Salmoni ne foto eshte teresisht prej akulli dhe zbukuron parkun kryesor te qytetit keto dite.

/Elais

8 comments:

 1. shume e bukur qenka..me pelqeu akulli poshte peshkut..

  ReplyDelete
 2. Peshku ka ngrirë apo është prej qelqi?

  ReplyDelete
 3. Peshku eshte prej akulli.
  Nuk eshte peshk i vertete.

  ReplyDelete
 4. Shume e bukur.Nice job Elais.

  ReplyDelete
 5. Prove. Zgjodha peshkun qe te mos 'prishja pune' me temat e tjera:P. Emrin po e zgjedh tani: Napoli:-)

  ReplyDelete
 6. Si ja ben ne suedi me klimen se duhet te bej nate she ftohte shume gjate vitit. Une jam me ne jug se ty dhe eshte sidomos nje gje qe me mungon shume nga atdhe - dielli i ngrohte dhe ne dimer

  ReplyDelete
 7. Gersa faleminderit per viziten.

  Napoli si te pelqeu dita e emrit ;)

  Tetena: Klima s'me bezdis aspak. Perkundrazi dimri ketu eshte shume me i ndricuar (fale bores) sesa dimri shqiptar. Nje tjeter e mire e te ftohtit ketu eshte qe mungon ajo lageshtia qe ne Shqiperi te hyn ne palce mgjse atje temperaturat jane +16 e siper. Po t'u besojme metereologeve edhe 50 vjete e klima ne Shqiperi do te behet si ne Sahara nderkohe qe ketu do te behet si ne mesdhe...Kush te rroje... ;)

  ReplyDelete