You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

27 January 2007

Pamje verore


Meqe jemi ne mes te dimrit (qe prape nuk eshte tamam dimer) u kujtova te shfletoj ca foto nga vera e shkuar. Prezantoj: nje poze te marre ne shtepi nga dritarja e dhomes sime te studimit.

5 comments:

 1. dhomen e ke ketu, shtepine atje ?

  ReplyDelete
 2. Dy dyert- tek hyrjet e bardha- jane dy shtepi fqinje. Pak a shume ashtu duket edhe shtepia ime nga perpara.

  Shilaresi, pema, trendafili (lulet e te cilit kishin rene kur u mor kjo poze), oborri si dhe "depoja njekateshe" ku varet nje shtepize me ushqim per zogj jane te miat.

  ReplyDelete
 3. shilaresi !-mjet per te lare shiun?

  ReplyDelete
 4. mm sa te kendshme e paske...

  ReplyDelete
 5. Eni,ke??
  shilarsin?? :)

  edhe ti yllka,na sjell poza te beharit(kjo ka qene dita e vetme me diell :P)......na sill ato te sotmet:njerez,kafshe,bime ,qytet(ops,mu kujtua ajo loja qe benim ne klase:shtet qytet kafshe film bime :),kur do bejme nje dore?? )

  ReplyDelete