You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

09 February 2007

Faqe interesante...(2)

Nje harddisk privat ne Internet. Gigabite i pare falas. http://box.net/

Kur fabrika ruse qe prodhonte aparatin fotografik lomo u mbyll, hapesirat e saj u pushtuan nga entuziaste fotografish qe kane grumbulluar pozat e tyre disi paradoxale ne http://www.lomography.com/

Per te gjithe te interesuarit ndaj scoop-eve dhe thashethemeve http://www.wesmirch.com/

Nese do te krijosh pemen tende gjenealogjike http://www.geni.com/

Si te ziesh vezen (dhe gjera te tjera) tamam sic e do ti http://khymos.org/eggs.php

Ju uroj nje te permte sa me zbavitese!

1 comment:

  1. mm rrofsh Elais , sidomos ajo e para dhe ajo per genet me terhoqen shume..ah harrova dhe ajo e lomos

    ReplyDelete