You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

14 February 2007

Gezuar...

Me teper se kaq nuk kam kohe te shkruaj sot.
Madje edhe kaq thuaj e pamundur.

Shen valentin te lumtur te gjitheve .

8 comments:

 1. Gezuar Elais !
  PS:ku eshte problemi me postin ?

  ReplyDelete
 2. Ε dehur , me siguri, do jesh, në dashuri...
  T'ia kalosh e "mbytur" në trëndafila, lumturi, erotizëm dhe gjithçka tjetër u bën shoqëri të dashuruarve!

  ReplyDelete
 3. Gez gez!
  Ketu nuk vinte dhe aq ere Shen Valentin dje. Madje mungonin dhe lulet dhe tangat e kuqe qe na shoqerojne zakonisht ne 14 shkurt. Une ia bera qejfin vetes deri ne fund me ca pazare te lezetshme nga te cilat vetem njera figuronte ne listen e gjerave te planifikuara per blerje. Anyway, Elais, na trego ndonje gje pikante. Ketej as rrjedh, as pikon:P
  Ciao per tani
  Kozi

  ReplyDelete
 4. Uroj t'ja kesh kaluar bukur Elais.

  ReplyDelete
 5. Elais , disa pej emrave shume tre njohur shqiptare ishin dhe emra shume te dashur per mua, me riktheve ne kujtese gjimnazin.:) Sigurisht emri ime eshte me i bukuri.:)

  ReplyDelete
 6. Elais !
  Pershendetje nga Tirana e Edi Rames!!!
  NE 18 Shkurt isha vezhguese ne nje qender votimi perfaqsuese e nje OJQ.
  Kalova mire e u pershnedeta dhe me familjen tende ! Ishin si kokrra e molles sidomos e vogla e familjes.:)
  Muah te puc

  ReplyDelete