You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

25 February 2007

Iluzione optike

3 comments:

 1. Fantastike
  Jam i apasionuar dhe shpeshhere kerkoj ne xhiro iluzione optike,por keto s'me kishte rene rasti qe ti shikoja me pare(sidomos teknika e atyre dy te fundit)

  ReplyDelete
 2. Me këtë të fundit, edhe unë ngela i mahnitur.
  Mirëmëngjes "Elais" dhe javë të mbarë!

  ReplyDelete
 3. perhere me kane bere pershtypje te tilla gjera...

  ReplyDelete