You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

22 March 2007

Pamje zyre...


12 comments:

 1. Looks Cozy, what music do u play on that little radio on the window sill?

  ReplyDelete
 2. pamjet te mira duken ,tek apparati i tel duket nr yt i zyres :)
  vetem prefiksi na mungon :P

  ReplyDelete
 3. Blendi: Eshte e rehatshme vertet :) www.rixfm.se eshte radioja qe preferoj te degjoj kur nuk jam duke degjuar cd te Helena Paparizou, Paul Anka apo Ardit Gjebrea.

  Amour_Monde: Ti vertet mendon se numri i ngjitur tek aparati eshte i imi ???

  ReplyDelete
 4. duket vertet e rehatshme sic thote dhe Blendi..me pelqyen lulet dhe objektet ne zyre..

  ReplyDelete
 5. si te jashtmit e paske zyren Elais:)

  ReplyDelete
 6. Amour_monde: eshte nje kod per te rilidhur bisedat me centralin qendror telefonik :)
  Eni: Kam shume cingerima (vogelsira) personale ne zyre.:)
  E.T.: :D

  ReplyDelete
 7. nice office girl and very organized:))

  ReplyDelete
 8. ehh, te shikosh kuticken time te vogel. tani nuk do te me behet me te shkoj ne pune. :-(

  ReplyDelete
 9. @belle: Kaos i organizuar pra ;)

  @blerta: Mos u merzit mi lal. Bota rrotullohet apo jo. Te uroj se shpejti edhe ty nje zyre te bollshme :):)

  ReplyDelete
 10. zyra jote duket shume simpatike, vetem se mua me bezdisin lulet artificiale. e kam fjalen per ate vazon e orkides, me duket se eshte e tille.

  ReplyDelete