You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

22 March 2007

Fundjave qe fillon neser pasdite...


... dhe perfundon te henen ne sabah domethene nje dite plot pas nderrimit te ores.
Mireupjekshim te hene ose te marte me nje post te ri.

Deri atehere qofshi mire!

4 comments:

  1. nuk e dija se nderrohej ora kete fundjave. E kalofsh mire.

    ReplyDelete
  2. Faleminderit per urimet.
    Ja kalova mrekullisht ne fakt.

    :)

    ReplyDelete