You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

26 April 2007

Fjalekalimet me "popullore"

1. password

2. 123456

3. qwerty

4. abc123

5. letmein

6. monkey

7. myspace1

8. password1

9. blink182

10. (Emri i personit)

- Sipas PC Magazine, Chicago Tribune etj.

3 comments:

 1. Personalisht kam menduar te perdor qwerty por nuk e kam perdorur kurre.
  Nderkohe qe Elais e kam perdorur.

  ReplyDelete
 2. sapereaùde, kam perdurur une :D

  ReplyDelete
 3. ah dreqin, m'i nxorren bojen te gjitha fjalkalimeve. kush rri e gjen te tjera tani!

  p.s. ajo "password" eshte nr. 1 per arsyen kryesore qe cdo fabrikus router/hub e cdo network admin t'a japin si "default". dhe robt as s'e marrin mundimin t'a nderrojne. eh...

  ReplyDelete