You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

20 June 2007

No news = good news

S'kam ca te them.
Kur te zgjohem ndoshta do te mund temendoj dhe shkruaj ndonje rrjesht me te lexueshem se ky.
:D

7 comments:

 1. ene un si E.T'ja them..na lajmero kur te çohesh:)

  ReplyDelete
 2. U cova po prape s'kam ca te them :(
  me duket e kam cuar dhe trurin per pushime ;)

  ReplyDelete
 3. Na thuj ndonje gje tjeter :P

  ReplyDelete
 4. ha ha Elais:))

  mire e ke bo , duhet dhe truri te ike me pushime:)

  ReplyDelete
 5. une jam shkoze!!!!
  vetem nga floket ne mengjez nuk kam c'te them.
  rrofsh elais

  ReplyDelete