You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

03 September 2007

Proud dog owner

U bera dhe une me qen. Nje buce te vogel 10 muajeshe qe do ta marr ne @patronazh@ ne fundjave.

Te shohim kush do lehe me shume une apo koneja.

15 comments:

 1. Ylli
  Ta gezosh konen!
  Edhe mua me pelqejne shume, por me shume qente e medhenj.
  Pres nje foto ta shoh si eshte , c`ngjyre ka , c`race eshte etje si keto.
  Puc fort

  ReplyDelete
 2. hajde urime:) uroj te jesh mire ti dhe fiksimi yt i ri:)

  ReplyDelete
 3. Të të rrojë!

  Foto?

  Të përshëndes!

  ReplyDelete
 4. Une kam patur qen me perpara, per shume vjete, dhe mund te te them qe sapo ke nisur nje eksperience si asnje tjeter. Qente duan durim, pune dhe ngrohtesi - por nga ana tjeter falin shume miqesi, besnikeri dhe nuk te lene me kurre vetem.

  ReplyDelete
 5. çfare pergjegjesie ?
  nejse kjo eshte zgjedhja jote se po te isha une do te te uroja nje me dy kembe (na falni ju te gjinise tj veç e kisha vetem me dashuri).

  ReplyDelete
 6. Urime....tani vijnë netët pa gjumë.

  ReplyDelete
 7. Të të rrojë qeni.
  Se mos e nxjerrësh këndej nga lagjia jonë se, do më trembet lepuri!!!
  Pastaj ne, kemi dhe fotografi( http://taskasmena.blogspot.com), ti do na sjellësh apo na lë ta marrim mend?

  ReplyDelete
 8. te te rroje qeni !
  ps:po buce-ja ç'far eshte

  ReplyDelete
 9. @Capri: flm lal :)
  @ Eni: Une dhe fiksimet e mia jemi mire. Qeni kur te vije ta shohim si do jete ;)
  @ Strangeman: Patjeter, kur te vije do ja ve dhe surratin ne blog (megjithese nje foto te saj e kam vene me pare-kur nuk ishte imja).
  @ Blendi: Ahstu ne teori e di dhe une ;) Te shohim a do kem nerva ne praktike :))

  @ Tena: Urimet pranohen (gjerat me dy kembe do planifikohen kur t'u vije koha) :DD
  @ Shyqeri: Ate te neteve pa gjume nuk ta besoj. Ky qen fle si manar neteve (te pakten kur e kam pare une ne fundjava dhe sic me thone pronaret e tanishem).
  @ N.ago: Jo s'e nxjerr andej se s'i kam bere dokumentat akoma :P
  @ O un po sa pyet dhe ti a derebardhe ;)

  ReplyDelete
 10. uh sa qejf, konet jane shume te mira:)) uroj te sjelli sa me shume momente kenaqesie dhe jo shume te lehura ne mesin e nates se do te merzitesh pastaj:))

  Cheers!

  ReplyDelete
 11. Ca ti bej qe nuk lejohen kafshet ke godina ime se me vrap do e kisha adoptu nji dhe une. :D

  urime per pjesetarin e ri te familjes. :)

  ReplyDelete
 12. @ Belle: Ashtu shpresoj dhe une!
  Greetings dear :)

  @ Candy: Po ti adoptoje me korrespondence o goce. Une per vete ashtu e nisa adptom per fundjava ...tani do e marr me verte. Te shohim sa do ja kem takatin.

  ReplyDelete
 13. thone qe qente ngjajne me padronet.une shpresoj per ty qe te mos tas beje ne mes te shtepise

  ReplyDelete
 14. anonim ti nga eksperienca personale flet ???

  ReplyDelete
 15. I hope you're doing well and enjoying whatever things you're involved.

  Cheers!

  ReplyDelete