You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

27 October 2007

Kufizime per poste anonime

per aresye te reklamave te ilaceve dhe hapeve qe gjeten rrugen edhe per tek ky blog.
Shpresoj te mos u prishi shume pune ky kufizim.

7 comments:

 1. uë uë uë, si u prish ky milet kështu...

  fundjavë të bukur!
  :)

  ReplyDelete
 2. S'KE FAJ ..DHE MUA ME ERDHEN 6 CVOPE DJE..THASHE SA MIRE QE E PASKAM PAS ME KUFIZIME..

  ReplyDelete
 3. u pu pu pu pu, po ç'janë këto ilaçe për ty moj bijë, ç'janë.
  u pu pu

  ReplyDelete
 4. E gjeten rrugen deri te ti eeeee??? Hajde mos u merzit! Nga nje ane shyqyr qe ekziston dhe kufiri se keta lloj speciesh s'marrin vesh ndryshe.

  Fundjave te vizllueshme!

  ReplyDelete
 5. As shiu, as bora, as breshëri...

  ReplyDelete
 6. Po pse të bien më qafë moj, u rëntë një ...ashtu u rëntë!
  Po ti, mos e vri mendjen xhan se, këtu jemi ne. Nuk të lemë vetëm. Siç thotë dhe partia: Qentë le të lehin, karvani shkon përpara!

  ReplyDelete
 7. Pune e bezidsshme... Kur te shkruajn psh ne Inglizce se u ka pelqyer shume blogu jot... po ku dreqin e moren vesh qe u pelqeu xhanem (Flas per vete qe kam vete poste shqip)... nejse ato linket qe lene jane kliko po ta mbajti... hajt merre lehte edhe keshtu nuk eshte keq...

  ReplyDelete