You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

28 November 2008

O E BUKURA MORE - Historia e kenges 600 vjecare

4 comments:

 1. vdes per kete kenge po dreqin s'po me hapeshka videoja:( do ta provoj me vone;)

  ReplyDelete
 2. Edhe une e kam shume qejf. Video pervec kenges ka dhe informacion historik qe te pakten une nuk e dija me pare. Ndaj e solla ketu.

  :)

  ReplyDelete
 3. Të ka rrëmbyer kaq shumë puna sqaqë, të kemi humbur krejt ,ë?!
  Rrofsh për këngën.

  ReplyDelete
 4. Per fat te keq po :(
  Puna dhe mungesa e frymezimit...

  ReplyDelete