You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

05 December 2008

Stervitje truri

Ndoshta e keni pare dhe me pare kete foto. Gjithsesi nje perseritje nuk ju ben keq ;)
Midis kokrrave te kafese ne fotografi fshihet nje njeri.
Koha qe te duhet per te gjetur ku fshihet njeriu varet nga menyra sesi funksionon pjesa e djathte e trurit.
Para se te fillosh te kerkosh njeriun ne foto ben mire te shohesh oren!

Nese e gjen njeriun brenda 3 sekondash ke nje lob te djathe me te zhvilluar se pjesa me e madhe e njerezimit.
Nese e gjen brenda 3 sekondash deri ne 1 minute ke nje lob te djathte me zhvillim normal.
Nese te duhen midis 1-3 minuta, ana e djathe e trurit tend punon ngadale dhe djeta jote vuan nga mungesa e proteinave.
Nese te duhe
Nese te duhen me shume se 3 minuta, provoje edhe nje here, edhe nje here, edhe nje here tjeter.


Dhe pergjigja eshte PO, ne foto ka vertet nje njeri qe fshihet midis kokrrave te kafes!!!5 comments:

 1. Thuaji të dal vetë se, të qe për ne, as për 100 vjet se gjejmë dot! :P

  ReplyDelete
 2. Shiko radhen e fundit te kokrrave te kafese dhe do i shohesh pocin e hundes njeriut ;)

  ReplyDelete
 3. he, unë po përpiqesha ta dalloja si hije në konfigurimin e kokrrave të kafesë. e i mblodha e i hapa sytë, deri sa rashë te ajo kokrra. s'po e them sa kohë m'u desh.:)

  ReplyDelete
 4. @Elais,
  Thanks for the exercise I found it in 2 seconds.But I found two more . All together was three heads. Do you have more?
  From David S. Ismailati

  ReplyDelete