You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

02 July 2007

Been there......done that, got the t-shirt.

Fotografia ne krah shkruan pak a shume "Shtepia botuese fjale dhe peralla".
Personalisht po bej fjale dhe po lexoj peralla per nje kohe relativisht te pacaktuar.

Rrofte dielli dhe shoqeria.
Mireupjekshim kur te na bjere rasti!

5 comments:

 1. kujdes nga perrallat dhe shkeputja nga realiteti - them kete nga zilia.

  ReplyDelete
 2. edhe mu me ka marre malli per perralla:))

  kalofsh mire dhe mos na harro:))

  ReplyDelete
 3. N.Ago: Faleminderit!
  Belle: Llaf eshte ai ?!
  Doemos qe nuk ju harroj. Sidomos kur jam "always connected". :))

  ReplyDelete