You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

12 September 2007

Favorit

Bej si te duash. Te pakten ne kete menyre do te besh sic them une!

9 comments:

 1. duket robi zgjut 3 ore larg:)

  ReplyDelete
 2. Pse, po të bësh si them unë, e të mos bësh si bëj unë, ka më pak vlerë? :)

  ReplyDelete
 3. @ Eni: grazie grazie :D
  @ N.Ago: jo po eshte me pak bindese ;)
  @ Akull_naja: aaaaaaaaaaaaaamon :)

  ReplyDelete
 4. Te gjithe duan te jene me te lire sec jane por varet se ca kerkojne dhe si epranojne.Perfundimi eshte i atij qe epranon!

  ReplyDelete
 5. E shoh unë, të morri mendjen qenushja ty...

  ReplyDelete