You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

05 October 2007

Stervitje-Kliko mbi figure per te pare ushtrimin e plote

Mos rri ulur aty prapa ekranit. Cohu vendit dhe bej ushtrimet e meposhtme

nr. 1

nr. 2


nr. 3


nr. 4

nr. 5

nr. 6... ja dhe nje ushtrim per me te zotet:

Fundjave te mbare !!!!!!!

12 comments:

 1. Elais, po numrat duhet ti themi me zë të lartë apo mund ti gjejmë të regjistruar gjëkundi, sidomos me ndonjë zë të ëmbël 'djallusheje' (me e thjeshtë dhe që ti bën më të këndshëm ushtrimet,apo jo?? ;)
  Simpatinë më të madhe për ty pas këshillave të shëndetëshme dhe pas këtyre ushtrimeve të përshtatshme.
  P.s: A është turp që mu duk shumë i vështirë ai ushtrimi për të zotët??

  ReplyDelete
 2. nuku shof gje a te keqen, betohem per kete tasin e fasuleve...

  ReplyDelete
 3. bashkohem me bleten qe as une nuk shoh gje. yshte nje cike mbase del figura, he te keqen:))

  Happy Sunday!

  ReplyDelete
 4. i bëra.
  ke më të tjera Elais ?

  ReplyDelete
 5. @ET: per matematike te than ti :)
  @Poplli: O poooooooooooopull ku je re!
  @Berti: eh shkenca shkenca :P
  @N.Ago: ...si-do-mos per fund-jave! :)
  @ Edrus: Ushtrimet e veshtira jane qe te ndajne shapin nga sheqeri kush perpiqet kuptohet hyn tek sheqeri ;)

  @Bletezz: e ka fajin e-maili se nuk i percolli imazhet :((. Tani e rregullova ama.

  @Belle_fleur: I bleva hudher :D Si te pelqejne ushtrimet tani :))

  @Une: Hiqu shejtan...

  ReplyDelete
 6. haha me pelqejne shume vec se duhet te filloj t'i bej nje nga nje:))

  ReplyDelete
 7. Interesant ishte ai i fundit... si i behet kur je ne vend te punes ... :D

  ReplyDelete
 8. Kur je ne vend te punes mbyllen syte dhe dera (kur eshte e mundur)

  ReplyDelete