You are exactly where you need to be, You are not missing out, falling behind, doing it wrong, not trying hard enough. Whatever opinions you may have about it, however imperfect. THIS IS YOURS WHERE YOU ARE RIGHT NOW IS P E R F E C T !

07 September 2008

Fillimvjeshte ne bregdetet veriorea) vajze qe vallezon ne natyre-ose peme
b) liqerth -ose gji detar i nje gadishulli i krijuar nga drure te zhvendosur nga deti
c) lule vjeshte - ose kerpudhe

7 comments:

 1. sa e bukur foto e dyte:)
  vjeshte te ndritshme paçi;)

  ReplyDelete
 2. sa vënd të bukur që kishit juve... dua dhe uuuunë!!!
  seriozisht, ajo drita e veriut të merrte mëndt. dhe retë ishin më konsistente dhe më poshtë. dhe gjelbërimi ishte si i pasteltë. dhe grija ishte gri plumbi, pak si në blu. ehhh....
  vjeshtë të vizllushme!

  ReplyDelete
 3. Rrofshi goca:))
  Mendo qe nuk kane filluar akoma te verdaht, kakite dhe te kuqerremtat...

  I'll keep you posted (hopefully) :)

  ReplyDelete
 4. Vjeshtë të mbarë, kudo që ta ndeshësh! :0

  ReplyDelete